Twarde babki - Debbie Chavez

Konferencja 6 z cyklu "Twarde babki". Wykład prowadzi Debbie Chavez.

Cena 4.99zł
Czas trwania 52 min.
Zobacz film
Zobacz trailer
A
A
A
 
 

Tematem konferencji "Twarde babki" jest kobieta, która zna swoją wartość, wie, w co wierzy i nie pęka przed niczym ani przed nikim, za wyjątkiem Boga. Nie boi się ani chamskich facetów, ani demonów z piekła rodem, ani nikogo innego.
Podczas tej konferencji kobiety uczą się widzieć w sobie siłę, wartość i godność. Uczą się pewności siebie w mocnym stawaniu za tym, co jest dobre i prawe w ich małżeństwach i rodzinach. Pozostają przy tym kobietami pełnymi szacunku dla innych.
 
Te rewolucyjne prawdy są wyzwaniem i przekonują do siebie bez zbędnego moralizowania. Wychodzą one naprzeciw niszczącym przesłaniom, które docierają do nas zarówno ze środowisk świeckich, jak i religijnych, siejąc spustoszenie w kobiecej kulturze. 
 
Tym razem mówcami obok Marka Gungora są niesamowite kobiety. Kobiety z różnymi doświadczeniami życiowymi, jak na przykład narkomanka prostytuująca się w Las Vegas, sławna aktorka z Hollywood czy żona pastora. Są wśród nich osoby w różnym stanie cywilnym oraz na różnym etapie duchowego życia i po najróżniejszych życiowych przejściach. To, o czym mówią, jest prawdziwym natchnieniem i wyzwaniem dla wszystkich kobiet. Dzielą się one swymi doświadczeniami życiowymi i odkrytymi przez siebie prawdami, które każdej kobiecie pomogą stać się silną, pewną siebie i zasługującą na pełny szacunek, TWARDĄ BABKĄ, a więc taką, jaką Bóg chce, aby była.
 
Przyszedł czas na to, aby kobiety niezależnie od swego wieku i doświadczenia życiowego mogły odkryć w sobie to, co jest dla nich esencją Bożego słowa. Czas, aby stały się twardymi babkami.

***

Wszystkie konferencje z cyklu "Twarde babki" - czyli siła wewnętrznego piękna:

Konferencja 1 - Mark Gungor 
Konferencja 2 - Annie Lobert
Konferencja 3 - Nancy Stafford 
Konferencja 4 - Connie Caronna
Konferencja 5 - Wendy Meredith  
Konferencja 6 - Debbie Chavez  
Konferencja 7 - Nancy Stafford (2)  
Konferencja 8 - Lisa Binion  
Konferencja 9 - Mark Gungor (2)