Współpraca

Wielkie sieci dystrybucyjne, takie jak np. Netflix, dostarczają tak ogromne ilości filmów, że problemem dla widzów nie jest dziś często ani cena ani brak filmów, ale bardziej czas, jaki muszą poświęcić na to, by w tej ogromnej masie materiałów video znaleźć coś wartościowego i ciekawego.
Zwłaszcza widzowie zainteresowani tematyką chrześcijańską i religią mają utrudnione zadanie, by do takich filmów dotrzeć – także dlatego, że tego typu filmów nie ma zbyt wiele, a jeśli już się pojawiają to giną wśród ogromu innych, choćby z braku dobrej promocji.
Podobne problemy dotyczą małych i średnich producentów filmowych, a także twórców niezależnych, którzy nie mają środków i możliwości, by prezentować swoją ofertę na większą skalę z wykorzystaniem kampanii reklamowych oraz by czerpać ze swojej pracy zasłużone zyski.

  
Jak widać zarówno odbiorcy jak i producenci dobrych, chrześcijańskich filmów borykają się z problemami. Jedni w docieraniu do odbiorców, a drudzy w odnajdywaniu treści. Dlatego postanowiliśmy zostać pośrednikiem między producentami wartościowych treści a poszukującymi ich odbiorcami.
Katoflix – bo tak nazwaliśmy naszą platformę – będzie wychodził naprzeciw tym wszystkim potrzebom, i mamy nadzieję, że rozwiąże część zdiagnozowanych powyżej problemów. Dobre materiały będziemy prezentować widzom w przejrzysty i wygodny sposób. Natomiast każdy producent – nawet najmniejszy i niezależny – który zechce z nami współpracować otrzyma możliwość zarabiania i monitorowania popularności swoich filmów.

  
Zwracamy się więc z prośbą i zachętą do Wydawców, Producentów i Dystryburotów do podjęcia współpracy z nami i przekazania nam do dystrybucji w serwisie Katoflix Waszych filmów.

Szczegóły i warunki to oczywiście kwestia do ustalenia – jesteśmy jednak pewni, że dojdziemy do porozumienia, gdyż mamy te same bądź bardzo podobne cele. Widzów natomiast prosimy o informowaniu nas o ciekawych filmach, których nie ma w naszym serwisie a Waszym zdaniem powinny się w nim znaleźć.
Piszcie do nas lub dzwońcie - dane kontaktowe na stronie: KONTAKT

  

Lista współpracujących z nami Producentów i Dystrybutorów