Pomoc

Jak obejrzeć film?

Aby móc korzystać z serwisu KATOFLIX, dokonaj najpierw rejestracji - klikając w link po prawej u góry "Załóż konto". 

Proszę sprawdzić czy e-mail z linkiem potwierdzającym rejestrację nie trafił do SPAMu co często sie zdarza.

Po zalogowaniu na swoje konto możesz zakupić dostęp czyli wypożyczyć dowolny film. 
Zapoznaj się z tytułami w naszym repertuarze i wybierz produkcję, którą chciałbyś obejrzeć.

Kliknij w przycisk "Wypożycz..." i wybierz formę płatności za dostęp do filmu.
Po dokonaniu płatności zostaniesz natychmiast przekierowany na stronę filmu, który możesz oglądać przez 48 godzin lub 72 godziny (chyba, że przez dystrybutora określony został inny czas dostępu).

Katoflix jest wspierany przez najbardziej popularne przeglądarki internetowe: Chrome, Internet Explorer, Firefox, Microsoft Edge, Opera.
UWAGA! Użytkownicy komputerów i systemów Appla do oglądania filmów powinni używać przeglądarki Chrome lub Firefox ponieważ Safari nie obsługuje niektórych filmów. 


W przypadku problemów z dostępem prosimy o kontakt

***

Co to jest Katoflixowa Skarbonka?

SKARBONKA Katoflixa to wirtualny, elektroniczny portfel aktywny na Twoim profilu Katoflixa od momentu rejestracji. Możesz doładować go za pomocą karty płatniczej lub bezpiecznym przelewem online PayU. Aby to zrobić zaloguj się na swoje konto - kliknij w link w zakładce "W SKARBONCE" w górnym menu na naszej stronie i postępuj dalej zgodnie z opisem podanym na tej stronie. Dzięki tej metodzie będziesz mieć pełną kontrolę nad Twoimi wydatkami. Dodatkowo zasilając kwotami większymi niż 30 zł. otrzymasz 10% bonusu. Czyli przykładowo przelewając 50 zł. do twojej skarbonki trafi 55 zł.
  
Dużym plusem względem zwykłych płatności jest oszczędność czasu. W stosunku do zwykłego sposobu opłacania za filmy, zgromadzona w SKARBONCE kwota przeznaczona jest do natychmiastowego opłacenia transakcji. Oznacza to, że nie musisz każdorazowo logować się na stronie swojego banku, czy też żmudnie przepisywać kodów jednorazowych. Znacząco skraca to czas zawierania umowy i ułatwia korzystanie z naszego serwisu. To oszczędność czasu oraz gwarancja bezpieczeństwa w robieniu kolejnych zakupów. Źle wpisany na platformie internetowej banku telekod, bądź niewłaściwie wprowadzone dane logowania mogą skutecznie zablokować dostęp do platformy bankowej on-line. Co więcej, SKARBONKA umożliwia składanie zamówień z różnych komputerów, dzięki czemu nie trzeba się obawiać, że pozostawimy na nich swoje poufne dane bankowe.
  
Kwoty przelewu w zakresie do 30 zł. mogą być dowolne (z dokładnością do 1 grosza) natomiast od 30 zł. do 100 zł. kwoty zasilania są dodatkowo premiowane bonusem 10% - więc zasilając kwotą 30 zł. do twojej skarbonki trafi 33 zł.;  40 zł. - 44 zł. itd. aż do kwoty 100 zł. za którą otrzymasz 110 zł. 
Znajdujące się w SKARBONCE środki nie podlegają zwrotowi i mogą być użyte tylko na zakup dostępu do filmów w serwisie Katoflix.pl. 
 
Po za tymi udogodnieniami środki ze swojej SKARBONKI możesz także przekazywać innym zarejestrowanym użytkownikom Katoflixa. Wystarczy, że podasz kwotę jaką chcesz komuś podarować i jego adres e-mail - w ten sposób możesz pomóc osobom, które same nie mogą np. z braku konta lub karty płatniczej dokonać zakupu na Katoflixie lub zrobić miły podarunek - taki jakim byłby bilet do kina na dobry film.

Dodatkowym sposobem na zrobienie komuś prezentu jest Karta Podarunkowa na Katoflixa, która zawiera kod za pomocą którego możesz zasilić swoją katoflixową skarbonkę kwotą 25 zł. Zachęcamy do korzystania i promowania w ten sposób naszego serwisu. 
 :-)